slider img2slider img2slider img2
slider img2slider img2slider img2
slider img2slider img2slider img2
slider img2slider img2slider img2
slider img2slider img2slider img2
slider img2slider img2slider img2

Łóżka szpitalne na OIT a walka z infekcją

Łóżko Inspire nr 1A

Firma KLASTMED na rynku Polskim jest autoryzowanym dostawcą elektrycznych łóżek na sale: OIT, pooperacyjne, SOR-u, które swoją innowacyjną konstrukcją przyczyniają się do coraz skuteczniejszej walki z niebezpieczeństwami infekcji. Łóżka INSPIRE, to jeden z najnowższych projektóww w dziedzinie łóżek szpitalnych, który w sposób szczególny kładzie nacisk na zapobieganie zakażeniom szpitalnym wraz z jednoczesnym podnoszeniem komfortu i bezpieczeństa. Częsta dezynfekcja: demontowanych poręczy bocznych, czy też wypinanych szczytów łóżek,  jak również demontowanych w łatwy sposób elementy leża pacjenta, to tylko niektóre z elementów pozwalające skutecznie walczyć z niebezpieczeństwem infekcji oraz skutecznie przeciwdziałać zakażaniom krzyżowym na oddziałach szpitalnych. 

Czytaj więcej...

Innowacja w transporcie chorych

aktualnosc 5

To zupełnie unikalna koncepcja wózka do transportu chorych sprzedawanego przez firmę KLASTMED na rynku Polskim. Nowatorska konstrukcja wózka w zasadniczy sposób ogranicza ilość połączeń i szczeliny w samej konstrukcji wózka, natomiast leże wózka wykonane w technologii jednolitego odlewu oraz chromowane kolumny wraz z jednolitą obudową podstawy jezdnej pozwalają istotnie ograniczyć ilość miejsc, w których gromadzą się i namnażają wysoce szkodliwe bakterie szpitalne.

Czytaj więcej...

Ogrzewanie pacjenta

aktualnosc 2Firma KLASTMED wyłącznym dystrybutorem w Polsce innowacyjnego w skali światowej systemu ogrzewania pacjenta niemieckiej firmy Geratherm Medical AG. UniqueTemp to system zapobiegania hipotermii na najwyższym, najnowocześniejszym i najbardziej efektywnym poziomie medycznym.
Jedyna w swoim rodzaju technologia mikroprocesorowa w połączeniu z doskonałą, świetnie przewodzącą tkaniną decyduje o rewolucyjnych właściwościach tego systemu. Ta wyjątkowa technologia zapewnia pacjentowi doskonałą higienę i komfort podczas przygotowania przed operacją, w trakcie operacji i w okresie pooperacyjnym.

Czytaj więcej...

Ciepło, które ratuje życie

aktualnosc 3

Firma KLASTMED oferuje rewolucyjny ratowniczy system ogrzewania pacjenta UniqueResc. To najbardziej skuteczna forma zapobiegania hipotermii podczas wszelkiego rodzaju działań ratowniczych. Jego unikalna i nowatorska technologia mikroprocesorowa w połączeniu z polimerową, lekką tkaniną przewodzącą decyduje o rewolucyjnych właściwościach tego elektrycznego, eleganckiego, ratunkowego systemu ogrzewania.

Czytaj więcej...

 

klastmed logo male

ul. Pogodna 50A, 20-337 Lublin, Poland
tel./fax. + 48 81 44 10 420, tel. +48 81 44 10 421
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.klastmed.pl

NASI PARTNERZY
 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • logo4.png
 • logo5.png
 • logo6.png
 • logo7.png
 • logo8.png
 • logo9.png
 • logo10.png
 • logo11.png
 • logo12.png

© 2013 KLASTMED. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja itp media