Fundusze europejskie

fundusze europejskie
Polska
Lubelskie
Unia Europejska
...to innowacyjne rozwiązania i kompleksowe realizacje...

Stół operacyjny

Stoły operacyjne oferowane przez firmę KLASTMED są zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie wymagania sal operacyjnych oraz pomieszczeń zabiegowych. Szeroka gama akcesoriów pozwala na zastosowanie stołów do różnych zabiegów chirurgicznych. Natomiast bariatryczna wersja stołów z szerszym blatem i zwiększonym udźwigiem pozwala operować pacjentów o wadze do 454 kg. Stoły posiadają materace visco lub poliuretanowe, które zapewniają pacjentowi komfort podczas zabiegu oraz zapobiegają znacząco powstawaniu odleżyn przy długotrwałych operacjach.

lampa-operacyjna

Szanowni Państwo oferujemy na rynku polskim innowacyjne systemy lamp operacyjnych zapewniające wysoką jakości oświetlenie oraz widoczność pola operacyjnego. Oferowane lampy, począwszy od lamp operacyjnych, a skończywszy na kompaktowych lampach zabiegowych, posiadają nowoczesną, ergonomiczną budowę, która doskonale współpracuje z nawiewem laminarnym oraz zapewnia łatwość pozycjonowania i utrzymania w czystości. Wyjątkowa konstrukcja głowic i wydajnych modułów LED zapewnia wysoką wydajność oświetlenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu pracy chirurga, nawet podczas długich godzin pracy. Wysokie wartości CRI obszaru pola roboczego pozwalają widzieć prawdziwe, rzeczywiste kolory obszaru operacyjnego.

lozko

Łóżko do intensywnej opieki medycznej dostarczane przez firmę KLASTMED wyposażone w precyzyjny, zaawansowany system pomiaru wagi oraz funkcję przechyłów bocznych. System pomiaru wagi pozwala na dokładny pomiar masy ciała pacjenta we wszystkich pozycjach łóżka, archiwizację danych oraz ich prezentację na wykresach. Precyzyjny system pomiaru wagi o bardzo niskiej tolerancji błędu odnotowuje nie tylko całkowitą wagę pacjenta, ale także wszelkie zmiany wagi podczas pobytu w szpitalu, co jest przedstawiane na dwóch elektronicznych wyświetlaczach. Dokładność pomiaru jest niezależna od pozycji pacjenta. System posiada możliwość archiwizacji pomiarów w pamięci.

aktualnosc 3

Firma KLASTMED na rynku Polskim jest wyłącznym dostawcą unikalnych wózków do transportu chorych z niezależnym napędem akumulatorowym, ułatwiającym przemieszczanie pacjenta w obrębie szpitala. Nowatorska konstrukcja wózka w zasadniczy sposób ogranicza ilość połączeń i szczeliny w samej konstrukcji wózka, kolumnowa podstawa jezdna pozwala istotnie ograniczyć ilość miejsc, w których gromadzą się i namnażają wysoce szkodliwe bakterie szpitalne. Dzięki unikalnej formie i geometrii cała konstrukcja wózka jest łatwo demontowana, co pozwala każdy element wózka poddać szczegółowej dezynfekcji.

Partnerzy

  • Medisa
  • Etkin
  • Acime
  • Inspital
  • Sinohero
  • Hidemar
  • Poprawic

Kontakt

Logo KLASTMED white
 
ul. Pogodna 50A, 20-337 Lublin, Poland
tel./fax.: +48 81 44 10 420,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAGAZYN I DZIAŁ SERWISU:
ul. Droga Męczenników Majdanka 74,
e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.