...to innowacyjne rozwiązania i kompleksowe realizacje...

/wózki szpitalne

Medyczny wózek wielofunkcyjny to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie współczesne szpitale. Wózki takie ułatwiają codzienną pracę personelu medycznego, opiekującego się pacjentami. Umożliwiają łatwy i szybki transport lekarstw, opatrunków, a nawet aparatury medycznej. Wykorzystuje się je także do wywożenia brudnej bielizny i pościeli oraz różnego rodzaju odpadów.

/badanie wysiłkowe

Kardiomonitory są urządzeniami służącymi do monitorowania parametrów życiowych i stanowiącymi niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, sal intensywnej terapii oraz szpitalnych sal nadzoru. Na dzisiejszym rynku sprzętu medycznego znajdziemy różne rodzaje kardiomonitorów. Wspomnieć tu warto przede wszystkim o kardiomonitorach kompaktowych, łatwych w przenoszeniu i wykorzystywanych m.in. w ratownictwie medycznym, oraz o kardiomonitorach modułowych, oferujących szereg dodatkowych funkcji.

/zapis kardiomonitora

Kardiomonitor to urządzenie służące do monitorowania parametrów życiowych, stanowiące niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, sal intensywnej terapii oraz sal nadzoru. Oprócz szpitali, kardiomonitorów używa się w gabinetach zabiegowych czy domach opieki. Kardiomonitory kompaktowe, łatwe w przenoszeniu, wykorzystuje się także w ratownictwie medycznym. Urządzenia te przeznaczone są dla pacjentów w każdym wieku, od noworodków po osoby starsze. A co dokładnie monitorują?

/kobieta po porodzie

Łóżka porodowe stanowią kluczowy element wyposażenia oddziałów położniczo-ginekologicznych. Zaprojektowane są w taki sposób, aby znalazły zastosowanie zarówno w okresie przedporodowym, porodowym, jak i w trakcie połogu. Pacjentkom zapewniać powinny komfort i bezpieczeństwo, a personelowi medycznemu ułatwić przeprowadzanie wszelkich procedur.

Partnerzy

  • Medisa
  • Etkin
  • Acime
  • Inspital
  • Sinohero
  • Hidemar
  • Poprawic

Kontakt

Logo KLASTMED white
 
ul. Pogodna 50A, 20-337 Lublin, Poland
tel./fax.: +48 81 44 10 420,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAGAZYN I DZIAŁ SERWISU:
ul. Droga Męczenników Majdanka 74,
e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.