Firma powstała i działa bez przerwy od 2004 roku. Od samego początku specjalizujemy się w realizacjach kompleksowych, które dotyczą obiektów użyteczności publicznej takich jak: uczelnie, laboratoria, kliniki, szpitale oraz pozostałe placówki służby zdrowia. W swojej ofercie posiadamy szeroki i różnorodny asortyment: sprzętu, urządzeń, mebli oraz innego wyposażenia niezbędnego do kompleksowej realizacji inwestycji, jak również współpracujemy z szeregiem polskich i zagranicznych firm, które wspierają nas przy realizacji dużych projektów.
Doświadczenia i umiejętności, nabyte przez pracowników, podczas wieloletniej współpracy z bezpośrednimi użytkownikami, inwestorami i projektantami, pozwalają nam zawsze znaleźć rozwiązania, które w pełni satysfakcjonują naszych klientów, a przy tym zachowujemy najwyższy standard funkcjonalności i bezpieczeństwa realizowanych inwestycji.
Firma postrzegana jest na rynku usług i dostaw, jako solidny, wiarygodny i elastyczny partner, cieszący się zaufaniem wśród Klientów, do których mamy nadzieję i Państwo również wkrótce dołączycie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

KLASTMED
...to innowacyjne rozwiązania i kompleksowe realizacje...